Péče o kombinézy a overaly

Do WeeDo Snow Funwear jsme zabudovali dlouhověkost s výběrem nejlepších materiálů, které jsme našli. Díky nim jsou nepromokavé a prodyšné a obstojí při každodenních dětských radovánkách.

Kombinézy WeeDo Funwear jsou vyrobeny z vysoce kvalitních technických tkanin a jsou vyrobeny tak, aby dlouho vydržely a byly plně funkční po celou dobu užívání. Existují však některá pravidla, jejichž dodržování může životnost kombinéz prodloužit:

Weedo-CareInstructions-014_240x240_small

Perte co nejméně (z důvodů ochrany životního prostředí *)

Někdy rychlé otření mokrým ubrouskem  skvrny a nečistoty odstraní. A někdy musí oděv prostě jen pár hodin viset venku, aby se osvěžil.

2_Weedo-CareInstructions-01_240x240_small

Prádlo perte na jemný program při 30 °C

Zavřete všechny suché zipy, pásky a zipy.

Pokud je to možné, perte jemným čisticím prostředkem (ne bio), nebo prostředkem na outdoorové oblečení.

NEPOUŽÍVEJTE čisticí prostředky s obsahem chlóru nebo jiné bělící přípravky.

NEPOUŽÍVEJTE žádnou aviváž!

… Místo toho můžete spustit navíc jeden máchací cyklus, abyste odstranili co nejvíce pracího prostředku.

NESUŠTE vaše oblečení v sušičce!

Zavěste oblečení na věšák, aby pozvolna vyschlo (naruby s otevřenými zipy vyschne rychleji, to platí zejména pro rukavice).

Udržujte svůj oděv nepromokavý a prodyšný

Hlavně impregnace odpuzující vodu (DWR) na povrchu našich tkanin je zodpovědná za hydroizolaci a prodyšnost Vašeho oblečení. Tento DWR může ztratit účinnost po několika praních a musí být znovu aktivován.

Jak reaktivujete DWR?

Na vnější stranu oděvu položte navlhčený hadřík a žehlete s nastavením NÍZKÉ teploty. Stejně jako kouzlo, teplo reaktivuje DWR ... Ale buďte opatrní, příliš mnoho tepla může kombinézu zničit.

 

Ve společnosti WeeDo Funwear jsme odhodláni snížit naši ekologickou stopu. Proto používáme nejekologičtější technické textilie, přidáváme růstový systém pro dlouhou výdrž kombinéz.

Zpět do obchodu