Na instagramu a FB jste si mohli všimnout, že jsme do rodiny přivítali nového člena!!! 🙂

Kočárky Stokke patří mezi nejžádanější a nejdiskutovanější kočáry vůbec! Jedni je milují a druzí pomlouvají, ale rozhodně nenechají nikoho ladem. 😉

Vy se tak můžete těšit na několik zajímavých článků, proč jsme se rozhodli právě pro Stokke, jak se s ním jezdí nebo jak zvládá zimu, ale taky vám přineseme srovnání s kočárem Bugaboo! 
(bude to souboj titánů)

Než kočárek pořádně zajedeme ve všech terénech a nabereme potřebné informace, tak vám musím představím jejich letní outfit!

 

 

Na kočárky Stokke se dají dokupovat barevné kity, jak pro oživení vzhledu, tak především k přizpůsobení ročnímu období, což je naprostá pecka! Jedním z nich je právě tenhle modrý Summer Kit do kterého jsme ho okamžitě oblékli. Po pár prvních dnech můžu upřímně říct, že neznám kočár, který by byl na léto vychytanější než právě Stokke. Máme momentálně to nejšťastnější dítě na světe! Elliot už mi nechtěl v kočáru ležet dýl, jak 15-20 minut. V Trailzu je zabudovaná síťovina ve stříšce, ale i v lehátku a to ho opravdu baví. 🙂 Elliot se otočí na bříško a ani necekne (je jak Kelišová v rozhledně), takže jsem momentálně i já ta nejšťastnější máma, protože už jsem začínala mít vytahaný ruce z toho, jak jsem v jedný tlačila kočár a v druhý nesla nespokojený dítě. Nevěřila bych, že může mít mimino radost z kočárku!

SUMMER KIT by STOKKE je v létě něco jako MOTORKA pro CHLAPY!

Součástí Summer Kitu je přední “stínítko”a letní froté vložka proti pocení a jelikož je naše dítě téměř non-stop nahé, tak to řadíme mezi letní MUST HAVES. 😉 Stínítko super, protože slunečníkům jsem stále nějak nepřišla na chuť!!! 😛

Ano, jsem z něho unešená a je mi jasné, že to jde poznat! Ale máte se ještě na co těšit, protože kočárky nevozíme jen my ženský, takže vám přinesu i mužský pohled na věc!