Problém levných letenek tkví v tom, že jsou většinou hodně dopředu, nepřenosné, nepojistitelné a storno se naprosto nevyplatí…..a nám se to teda nevyplatilo.

 
 
Bylo nebylo…před jistou dobou chytré rozhodnutí trávit všechny bezdětné (bezstarostné) Vánoční svátky mimo ČR. Náš letošní plán zněl jasně – prosinec směr LA! Mustangem v cabriu podél pobřeží Californie, až do Idaho. Společné Vánoce s rodinou v Boise a pak rovnou přes Grand Canyon a Nevadu do Las Vegas strávit Silvestrovskou noc s bublinkami.
 
 
Poslední svobodný pohled nic netušícího – DADDY
Svatbu jsme měli v Cannes, líbánky na Bali a z Dubaje jsme si přivezli grapefruita. Yop, už je ze mě pár týdnů chodící inkubátor. Konec dubnové dovolené v Dubaji nás překvapil. Najít tu pomyslnou dálnici na testu, každá prožívá jinak – buď v ní doufáte nebo se křižujete. Doufající reakci si představuji hodně hlasitou s konfetami a mávajícím papírkem před očima vaší polovičky. Ne, takhle má nevypadala… Poslední den v Dubaji, kdy slovo abstinence pro mě nabíralo nové rozměry a já se zrovna do DUTY FREE netěšila zničit všechny pachové buňky voňavkami….mě tento jiný nový stav lehce omráčil. Fakt jsem si nebyla jistá jestli Ondru začít infantilně mlátit 🙂 nebo dělat, že o ničem nevím a vybírat s nim na letišti GIN…dělala jsem, že nic nevím a vzala ho do Starbucksu. A nee nepila jsem! Mohla jsem jít tak akorát pilotovat 😉
 
 
Samozřejmě jsem se těšila, až „jednou“ opakuji „jednou“ budu těhule. Myslela jsem, že to bude jak v pohádce a z ošklivého kačátka se stane nádherná, elánem oplývaná labuť. Místo toho se z krásný labutě stává ošklivé kačátko, které bude moc baštit a stane se z něj vorvaň (popř. jak řekla švagrinka Bára – PLEJTVÁK, protože jsem dost vysoká. V naší rodině člověk na hajzla prostě nenarazí). 😀 Lesklý vlasy, bezchybná pleť, skvělá nálada, pocit štěstí, neustálá chuť na sex, jiskřičky v očích, nejkrásnější období v životě ženy atd atd noooo tak teda jo! Chlapi očividně ví víc, než ženský když píšou takový nesmysly!
 
Rádi oznamuje “věci” originálně!!! Důvodů k oslavě není nikdy dost!
(Nejlepší přítel/přítelkyně povýšen na strejdu/tetu!)
Nemůžu si stěžovat, ani se rouhat ale tak pár slov do reality aneb vítejte v mém inkubátorském deníčku!
  • ·      Vlasy a pleť jsem měla do „teď“ bezchybné, ale to je posledních 19 týdnu minulostí a ano teprve teď si uvědomuji, jak ke mě byla příroda štědrá, takže dodatečně DĚKUJI!
  • ·      Všichni jedou na instagramu a pinterestu fitness fotky s přípravami na léto achjooo, jak já si přijdu opuštěně 😀 ! Už teď vymýšlím do které diety se v lednu dám.
  • ·      Výběr spodního prádla je pro mne stejně smutný, jako když se po zimě nevejdete do oblíbených kalhot. Na umělých 75C vypadá vše i nic perfektně, ale na 75F se vyrábí už jen stany.
  • ·      Psí studenej čumák se momentálně rozbrečí i u reklamy na jogurty. Spánek bych momentálně vyměnila i za manžela a jestli máte pocit že 24hodin je málo na to stihnout vše co potřebujete, tak si představte že váš den má tak 4 hodiny a to ještě ve stavu, kdy vás vezme někdo palicí po hlavě.
 
Závěrem I. dílu bychom rádi dodali, že tenhle stav začínajících kopanců bychom za nic nevyměnili!! Jsme si vědomi, kolik párů se v dnešní době roky snaží a každý měsíc doufají. Pro nás bylo tohle velké požehnání trochu překvapením, ale plánovaným. My se neuvěřitelně moc těšíme, že do roku 2016 vkročíme v nové sestavě <3 a všem, kteří doufají přejeme, aby se jejich přání co nejdříve vyplnily! 
 
Mr. & Mrs. Sikl <3
 

 

 

 

 

 

Mimochodem někdo nějaké nápady co se zakoupenými Vánočními letenkami do LA? 😀