CeWe fotokniha

Naši 1. fotoknihu jsme vytvořili krátce po svatbě. Tchán slavil 50-tiny ve Westernovém městečku Šiklův mlýn. Věděli jsme, že to bude velká akce na které nás bude spousta známých zpovídat, proč jsem se vzali po 7. měsících vztahu, jak na to reagovali příbuzní a kde máme fotky!
Myšlenka na vytahování fotografií z obálky nám prostě neseděla! Nabízela se myšlenka na knihu, ale čas nás tlačil! Do narozenin zbývaly 2 týdny!
Knihu jsme vytvořili za cca 3hodiny, při objednání jsme vše potvrdili, odsouhlasili všechny podmínky a poslali do výroby. Výtisk jsme měli za 5dní doma! Pocit hrdosti se dostavil! 😀
Knihu jsme všude pěkně odprezentovali, přiobjednali kopie pro rodinu a tím jsme měli uzavřenou další kapitolu!!!!
 
Po měsíci přišel mail o výhře a postupu do finále soutěže CeWe Fotokniha 2013! Vůbec jsme nevěděli, která bije! Dostali jsme úžasný foťák a zúčastnili se velkého finále. Skončili jsme na krásném 2. místě a vy si naší svatební fotoknihu můžete prohlédnout v jakékoliv prodejně FOTOLABU! 
 
 
Budu upřímná, protože jak říká moje úžasná švagrinka ,,Karma je zdarma“ – foťák jsme prodali! Všechno fotíme Iphonem, ač byl krásný a fotofrafie kvalitní, tak pro nás nevyužitelný! ALE abychom si napravili karmu, řekli jsme si, že vytěžené peníze přidáme do “PLECHOVKY“ na další výlet, ze kterého vytvoříme další fotoknihu!
 
Fotoknihy vznikly v roce 2014 rovnou 2 – Líbánky na Bali, Gili a Lombok a Trip to New York! Žádný email o výhře nepřišel a já věděla , že myšlenka na postup je naivní a sobecká, ale KARMA byla přeci zdarma! Peníze jsme použili pro CeWe! 😀 😛
Email přišel! A s ním mimořádné ocenění!!!! Na velkém finále 2014 nám byla předaná mimořádná cena za kreativitu od generálního ředitele CeWe! Neuvěřitelně nás potěšil názor a komentáře na naše knihy – mají styl, moderně provedené, čiší naším podpisem, naprosto odlišné od ostatních a hlavně jsou mimořádně kreativní!!!! Pro nás je tato výhra mnohem významnější, než postup do finále!!!
 
 
 
Ještě jednou velké díky celému božímu teamu CeWe, Fotolabu, pořadatelům a všem zúčastněným za krásná slova a podporu!!!!!!!
Těšíme se s vámi do Oldenburgu (sídlo firmy, kam jsme byli díky ocenění pozvání s českým teamem CeWe)!!!!!
Jsme karma-honiči, na motivovali jste nás!!! A v roce 2015 přijdeme s něčím novým, tak jako každý rok vy!!!!  My nezůstaneme CeWe fotoknize nic dlužni, tak jako ona nám každý další rok  🙂
 
PS: Kdyby došlo ke gramatickým chybám berte v potaz, že jsme aktuálně nad Černým mořem a absolutně můžeme doporučit cestování s Travel servisem (viz. Foto láhve Znovín Znojmo, přesněji Svatovavřinec :-D) , prostě osobní přístup je osobní přístup! Letušku jsme si zamilovali a jak jde vidět, tak i ona nás. 
 

ODKAZY NA NAŠE FOTOKNIHY:


Mr. & Mrs. Sikl
Bali & Gili N Lombok
New York

TRAILER BUDOUCÍ FOTOKNIHY 2015:


PHILIPPINES