Někdo říká, že nejkrásnější pohled je z koňského sedla. Já s tím nesouhlasím. Není nic krásnějšího, než cítit křupající sníh pod nohama a pohled na pocukrované hory.

 

Mr. Sikl možná vyrostl na koňském hřbetě, ale já jsem z holka hor co zbožňuje kombinaci vůně spáleného benzínu a zmrzlém vzduchu. 🙂

Milujeme snowboard, hory a aperol 🙂 a tuhle kombinaci máme 3-4 hodinky autem. Každý rok na prodloužený víkend a svátek sv. Václava je v Rakouském Hintertuxu tradice “stahování krav” a zahájení sezóny. My si ji letos nemohli nechat ujít ani kvůli mému požehnanému stavu.

Jsem v 7. měsíci těhotenství a vysloužila jsem si i pár opovrhujících pohledů jak od lyžařů na Hinteru, tak i od našich známých. Spíš jsem ale byla zaplavena kladnými názory a nadšenými pohledy na můj přístup k jinému stavu. Né každé těhotenství dovolí cestovat nebo sportovat, pokud ale patříte k těm šťastlivcům, jako já tak nevidím důvod proč se v něčem omezovat. Zároveň nás neházejte do jednoho pytle a neodcuzujte někoho, že dělá z těhotenství nemoc. Ona to fakt občas není žádná sranda a ač to na fotkách třeba není vidět, tak jsem ježdění brala s respektem a největší opatrností. Žádný srandičky, ani skákání se tentokrát nekonaly, ale přesto to stálo za to. Dokonce mě jedno odpoledne manžel nepustit sjet poslední sjezdovku. Byla jsem naštvaná a dotčená, že mi kvůli mlze a namrznutému sněhu někdo něco zakazuje, ale cesta na sněžném skůtru mé vykolejené hormony napravila.

Každý má své vlastní hranice a ví co jeho tělo zvládne. Já jsem na prkně od 6ti a cítím se jistěji ve snowboardových botách, než na vysokých podpatcích.
 Prásknu vám dvě věci:
  • V 16-ti jsem žila v USA pod horama a jezdila nějakou dobu závodně, po několika prvenství v krajských kolech jsem se dostala, až do celostátního kde jsem se umístila na 2. místě.
  • Asi v 18-ti jsem zkoušela MISS a tak jak jsem přišla, tak jsem i rychle odešla 😀 nedostala jsem se ani do semifinále. Rok na to jsem to sebevědomě zkusila ještě jednou, asi jsem si myslela že se rok před tím spletli. 😀 No a ani tentokrát nebyla má cesta na jehlách o nic delší.

Jak říkám SNOWBOARD BOOTS vs. HIGH HEELS 😀
Prostě jsem na to neměla. 😉

Mimochodem v 7. měsíci má náš grapefruit konečně jméno!!! Dlouho nás nenapadalo nic jiného než Samuel, ale trochu mě mrzelo že to začíná být příliš populární. Chtěli jsme něco zvláštního, ale zároveň z českého kalendáře. V kalendáři ho nenajdete, ale pořád zní dost familiérně. Těšim se, až vám ho prazradim. 🙂
xox Mrs. Sikl